• حمایت از 90 طرح علمی و فناورانه مصوب شد

  به نقل از ایرنا ، روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از طرح های پژوهشی بنیادی و کاربردی پژوهشگران یکی از فعالیت های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی است که هر ساله با هدف کمک به پیش برد مرزهای دانش و حل مسائل اساسی کشور بر اساس اولویت های علمی کشور در شاخه های مختلف علوم در چارچوب عرصه های اولویت داری اعلام می شود در واقع در صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور پروژه های تحقیقاتی مورد حمایت قرار می گیرند که بر اساس نیازها و مزیت های کشور توصیف شده باشند.
  در این راستا در آخرین جلسه کمیته تخصصی صندوق حمایت از 79 طرح پژوهشی که از کارگروه مختلف صندوق به این کمیته آمده بود بررسی و مصوب شد همچنین در این جلسه 11 طرح تفاهم نامه ای نیز به تصویب رسید .این طرح ها در حوزه‌های مختلف علمی همچون کشاورزی، علوم انسانی، علوم زیستی، پزشکی و مهندسی هستند.

 • اعطای تخفیف 50 درصدی در سلسله نشست های تخصصی شبکه سازی نوآوری اینوتکس برای اعضای فعال انجمن

  به اطلاع کلیه اعضای فعال انجمن می رساند، پیرو مذاکرات بعمل آمده با مدیران ارشد اجرایی نمایشگاه اینوتکس 2017، مدیران و کارشناسان محترم شرکت های عضو انجمن میتوانند در هریک از سلسله نشست های تخصصی شبکه سازی نوآوری با عناوین زیر،  با 50% تخفیف ویژه شرکت نمایند.

 • اطلاعیه مهم تغییر مکان انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

  به اطلاع کلیه اعضا و مخاطبان انجمن می رساند،نظر به برنامه ­ریزی­ های صورت گرفته برای بازسازی ساختمان فرسوده انجمن، آدرس پستی و شماره های تماس و کدپستی انجمن تا زمان اتمام ساخت و تجهیز ساختمان جدید به شرح زیر تغییر خواهد کرد: 

  آدرس : تهران – خیابان کارگر شمالی – بعد از بزرگراه جلال آل احمد– پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران–دانشکده مهندسی مکانیک– طبقه 5– واحد 508

  شماره تلفن : خط مستقیم 61119964 و 85 -88557681

  فاکس : 89779941

  کدپستی : 1439957131  دانشکده مهندسی مکانیک 

 • تغییر زمان برگزاری سیزدهمین دوره آموزش مقدماتی مدیریت تحقیق توسعه

  به اطلاع کلیه اعضای انجمن و علاقه مندان می رساند سیزدهمین دوره آموزش مقدماتی مدیریت تحقیق و توسعه  12 تیرماه برگزار خواهد شد. ازعلاقه مندان دعوت میشود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایند.

 • جان باختن تنی چند از معدنکاران عزیز استان گلستان را تسلیت عرض مینماییم

  انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن درگذشت جمعی از معدنکاران زحمتکش و عزیز دراستان گلستان را که مشغول خدمت به آبادانی کشور خود بوده اند و نماد بارز ایستادگی و مقاومت محسوب میشوند را به ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می نماید.