تبلیغات در سایتتبلیغات در وب سایت مرجع تحقیق و توسعه کشور

www.iranrd.net

بنا به پیشنهاد و درخواست جمع کثیری از اعضای فعال انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنعت، معدن و تجارت بر آن شدیم در ابتدای سال 1396، سایت مرجع تحقیق و توسعه کشور، را با بروزرسانی و طراحی وب سایتی جدید، فضایی مناسب جهت بهره برداری اعضاء به منظور ارائه و نمایاندن توانایی ها، دستاوردها، تبلیغ محصولات و خدمات و انتشار اخبار مورد نظر ایشان ایجاد نماییم. 

سایت مرجع تحقیق و توسعه روزانه مورد مراجعه و استفاده بیش از 5000 کاربر در داخل و خارج کشور می باشد. عمده کاربران سایت را مدیران، کارشناسان و متخصصین صنایع و معادن در بخش های خصوصی و دولتی، دانشجویان، اساتید، محققین و صنعتگران . . .  تشکیل می دهند. 

امروزه تبلیغ نکردن در اینترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتریانی است که به دلایل مختلف وقت زیادی را در محیط اینترنت صرف می کنند و کمتر از سایر رسانه های سنتی استفاده می کنند. ضمن اینکه شما با راهنمایی بینندگان آگهی خود به سایت اختصاصی تان می توانید با ارایه اطلاعات مورد نیاز، فرصت بیشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشید. 

همچنین هزینه پایین تبلیغات در اینترنت در مقایسه با سایر رسانه ها مانند تلویزیون، رادیو و روزنامه های پرتیراژ را نیز در نظر بگیرید. 

همراهی شما را در حفظ و گسترش این پایگاه اطلاع رسانی ارج می نهیم.
 

جدول راهنمای تبلیغات در سایت مرجع تحقیق و توسعه کشور

 

 

 

توضیح نوع آگهی:

بنر B1 - B5  : یعنی 5 بنر اول ستون سمت چپ

بنر B6 - B10  : یعنی بنر ششم تا دهم ستون سمت چپ

بنر B11 - B15  : یعنی 5 بنر آخر ستون سمت چپ

بنر C1 - C2 : یعنی 2 بنر اول ستون سمت راست

بنر C3 - C6 : یعنی بنر سوم تا ششم ستون سمت راست

بنر C7 - C10 : یعنی 4 بنر آخر ستون سمت راست

 

شرایط:
• آگهی بنر A  در صورت آزاد بودن فضا پذیرش می شود. برای رزرو 20 درصد مبلغ آگهی دریافت خواهد شد.
• آگهی ها می تواند از نوع  PDF  باشد ولی بنرها باید از نوع PSD  باشد و در صورت فلاش بودن نباید حاوی صدا باشد.
 

نحوه سفارش: 
• هزینه سفارش مورد نظر خود را بر اساس جدول بالا به حـساب شمـاره  81083625  بـانک پـارسیان شعبه استاد مطهری  (کد 1095)  بنام انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن واریز نموده، فیش بانکی را به همراه فرم تکمیل شده درخواست آگهی از طریق نمابر: 88717212 به دبیرخانه، ارسال‌ نمایید.

 

دریافت فرم درخواست آگهی

• هماهنگی لازم جهت اقدام از سوی دبیرخانه انجمن صورت می پذیرد.